I miejsce w XIV Lidze Humanistycznej Szkół Podstawowych Gminy Rudziniec !

Z przyjemnością ogłaszamy, że uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Chechle osiągnęli wielki sukces! Niemal od początku roku szkolnego Olivia Gołąbek (VI klasa), Julia Madej (V klasa), Patrycja Szykowska (V klasa) oraz Oskar Płaziński (V klasa) przygotowywali się do konkursów XIV Ligi Humanistycznej Gminy Rudziniec, dzielnie zgłębiając wiedzę o języku polskim. Ich starania i ciężka praca zaowocowały – zdobyli I miejsce spośród uczniów wszystkich szkół podstawowych gminy Rudziniec!
Za niedługo w naszej szkole odbędzie się uroczysta gala, na której, jako laureaci, otrzymamy Puchar Wójta Gminy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi oraz dumni, nie tylko ze zwycięstwa, ale także z zapału, który towarzyszył naszym uczniom na każdym etapie tego przedsięwzięcia.
Rozgrywki Ligi Humanistycznej i I miejsce w konkursie recytatorskim otworzyły nam również drzwi do powiatowego konkursu recytatorskiego, na którym Oskar Płaziński zdobył 3 miejsce.
Wszystkim uczestnikom składamy wyrazy uznania i życzymy kolejnych sukcesów!

K. Wyleżoł

liga_2016_1

liga

Comments are closed.