Paczka dla Kombatantów !

Szanowni Państwo,

pierwszy raz w historii naszej szkoły organizujemy zbiórkę żywności oraz produktów chemicznych w ramach ogólnopolskiej akcji „Paczka dla Bohatera”. Jest to już VIII ogólnopolska edycja zbiórki, podczas, której wiele organizacji wspiera kombatantów poprzez przygotowanie dla nich specjalnych paczek wraz z bożonarodzeniowymi kartkami.
W ten sposób chcemy okazać wdzięczność oraz uczcić pamięć tych, którzy walczyli za naszą ojczyznę. Wspieramy żołnierzy polskich, którzy walczyli na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w czasie wojny jak i po jej zakończeniu oraz osoby represjonowane przez PRL.

WESPRZYJ KOMBATANTÓW RAZEM Z NAMI!
_________________________

JAKIE PRODUKTY ZBIERAMY?
– artykuły spożywcze o długim terminie ważności: herbata, kawa, słodycze, żywność w puszkach, dżemy, konfitury, konserwy, cukier, bakalie, syropy, płatki śniadaniowe, ryż, makaron, kasze, suche wędliny, sery itd.
– kosmetyki i artykułu chemiczne: kremy, szampony, płyny i sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasty do zębów, środki czystości, a także koce i ręczniki.

Zachęcamy również do załączania kartek z bożonarodzeniowymi życzeniami dla naszych bohaterów

ZBIÓRKA TRWAĆ BĘDZIE DO 14 GRUDNIA 2018 r.

WSZELKIE DARY BĘDZIE MOŻNA SKŁADAĆ W KARTONACH PRZY WEJŚCIU DO SZKOŁY BĄDŹ U PANI ANNY MIOZGI

Comments are closed.