Konkursu z j.niemieckim w tel głównym !

W marcu odbyły się aż trzy konkursy z języka niemieckiego:
Pierwszy odbył się 5 marca w SP nr 3 w Pyskowicach. Był to Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania pt.„ Lesen beflügelt”, na którym nasi uczniowie musieli zmagać się z czytaniem tekstów w języku niemieckim. Naszą szkołę godnie reprezentowali Marta Haba i Oskar Płaziński.

26 marca, już po raz XVII, odbył się Gminny Konkurs Języka Niemieckiego, organizowany przez SP w Bojszowie. Naszą szkołę reprezentowali: Marta Haba, Mateusz Obłonczek oraz Oskar Płaziński. Z wielką radością i dumą informujemy, iż nasi uczniowie znaleźli się w pierwszej trójce w kategorii starszych: Mateusz Obłonczek zajął I miejsce, a Oskar Płaźiński III miejsce!!! Laureatom serdecznie gratulujemy, a Marcie bardzo dziękujemy za udział i reprezentację w kategorii młodszych oraz życzymy całej trójce dalszych sukcesów.

W międzyczasie odbył się również konkurs plastyczny z j. niemieckiego dla klas I-III, na najładniejszy komiks z udziałem Misia Theo, organizowany przez Zespół Szkolno- Przedszkolny w Rudzińcu. Spośród wielu pięknych prac, które do nas dotarły, wyłoniliśmy te najlepsze i przekazaliśmy do Rudzińca. Wyniki były następujące: III miejsce zajęła Anna Łącka z klasy III, a Kacper Szołtysek i Maja Cudok zostali wyróżnieni.

Wszystkim laureatom tych konkursów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Barucha

Obraz może zawierać: 3 osoby, w tym Oskar Płaziński, ludzie stoją, buty i dziecko

Obraz może zawierać: 14 osób, w tym Oskar Płaziński, uśmiechnięci ludzie, ludzie stojąObraz może zawierać: 12 osób, w tym Oskar Płaziński, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku

[Głosów:0    Średnia:0/5]